Ceník

Chci hlídat
nemovitost
Každých
Zde uvádíme nejčastější intervaly. Ve skutečnosti můžete zvolit zcela libovolný interval.

34 / rok
(+ 21% DPH)

Přejete si cenovou nabídku na míru? Napište nám na info (a) strazcekatastru.cz

Nemovitosti vkládejte a mazejte kdykoliv

Můžete sledovat libovolný počet nemovitostí. Kdykoliv můžete přidat více nemovitostí ke hlídání, nebo je naopak vypustit (cena se tomu přizpůsobí).

Zvolte si interval, který vám vyhovuje

Kontroly nemovitostí v katastru mohou probíhat v libovelném intervalu, který si zvolíte (u každé nemovitosti můžete zvolit vlastní interval). Jaký interval je nevhodnější zvolit právě pro vaše potřeby popisujeme v častých dotazech. Cena sledování se přizpůsobí změně intervalu kontroly (při častějším sledování se kredit čerpá rychleji, méně časté sledování znamená pomalejší čerpání kreditu). Interval kontroly můžete kdykoliv měnit, a to i v průběhu sledování nemovitosti (cena se tomu přizpůsobí). Kontroly probíhají v pracovní dny (pokud tedy interval kontroly vyjde na nepracovní den, je kontrola provedena v nejblíže následující pracovní den), protože pouze v pracovní dny jsou činné katastrální úřady. Tak šetříme váš kredit.

Zkuste si v klidu

Ihned po přihlášení máte možnost si Strážce katastru do detailu prohlédnout. Jednoduše si zvolíte nemovitosti, které chcete mít pod kontrolou.

Pokud budete chtít využívát Strážce katastru pro kontrolu nemovitostí, zašlete Strážci katastru platbu. Kredit můžete vložit ve výši dle vlastní volby (který odpovídá počtu nemovitostí a době, po kterou je chcete sledovat). Pokud ještě nevíte, kolik nemovitostí celkem chcete sledovat a jak často, nevadí. Vložíte vstupní kredit, který můžete kdykoliv doplňovat. Před jeho vyčerpáním Vás Strážce katastru upozorní. Pokud změníte počet nemovitostí nebo četnost jejich kontrol, kredit budete čerpat rychleji (při navýšení počtu nemovitostí nebo zkrácení intervalu kontroly), nebo pomaleji (při snížení počtu nemovitostí nebo prodloužení intervalu kontroly). Platnost kreditu není časově omezena (kredit vám nepropadne), můžete ho tedy čerpat po libovolně dlouhou dobu.

Dopřejte si klid a jistotu za méně než 5 haléřů denně.